Home » Блог » Uncategorized » Браћа кроз средњи век

Браћа кроз средњи век

Наши наставници се увек труде да организују наставу на начине који ће ученицима бити занимљиви и поучни. Овога пута наши ученици су имали прилику да искусе прави средњи век у оквиру своје школе.

Наиме, наставници и руководство школе су се потрудили да на један необичан начин приближе ученицима тему средњег века, па су зато организовали разне активности, а чак су и костими у које је било одевено особље школе били аутентични.

Ученици су имали прилику да присуствују и правим витешким играма што их је посебно одучевило. Такође су имали и кратак час историје који је приредила наша наставница Душица Ђорђевић Милошевић.

Овом приредбом показали смо деци да нам је њихово знање битно и да ћемо се и у будућности трудити да органиѕујемо овакве акције у којима ће учествовати цела наша школа.