Home » Блог » Uncategorized » Они су понос одељења 3/1 и наше школе

Они су понос одељења 3/1 и наше школе

У времену короне,када многи ученици губе жељу за учењем,два ученика су постала понос одељељења 3/1.

Вођени жељом да прошире своје видике ,ученици Павле Жарковић и Михајло Максимовић, окушали су срећу и постигли запажене резултате на два такмичења.

Павле Жарковић од скоро тренира шах. Његово интересовање је прерасло у жељу за такмичењем. На Општинском такмичењу је освојио 2. место и директно се пласирао на Републичко такмичење у Београду, које је одржано 29.06.2021.године. Конкуренција је била велика.

Ученик Михајло Максимовић је на Општинском такмичењу, одржаном у Основној школи ,,IV краљевљчки батаљон“,у Краљеву, у категорији ученика 3. разреда освојио 3. место, са освојених 82 бода.

Павле Жарковић
Михајло Максимовић

Надамо се да ће да још наших ученика заједно са Павлом и Михајлом донети запажене резултате са разних такмичења.