Обавештење за родитеље будућих првака – Први разред 2020.

Поштовани родитељи будућих првака,

На овој станици можете пронаћи информације о упису вашег детета у први разред школске 2020/2021. године. Молимо вас да прочитате обавештење о упису а затим попуните пријаву за упис детета. Оба документа можете скинути са линкова који се налазе испод текста. Након што попуните пријаву молимо вас да нам исту пошаљете на следећу адресу: upisbraca@gmail.com .

Драги прваци, чекамо вас!

ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ У ПРВИ РАЗРЕД

ПРИЈАВА ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД

Обавештавамо вас да смо вам на располагању за сва питања и недоумице у вези са исказивањем интересовања за упис у први разред наше школе.

Све потребне информације можете добити путем телефона од Слађане Давидовић и Маријане Марковић, сваког радног дана у периоду од 9:00 до 12:00 часова.

Телефони су:

Слађана Давидовић: 063276664

Маријана Марковић: 0638766087

Такође нас можете контактирати и путем следеће имејл адресе:  sladjadavidovic@gmail.com

Важно обавештење!

Поштовани ученици и родитељи,

Обзиром на чињеницу да је у нашој земљи проглашено ванредно стање настава у школама се неће одвијати до даљњег. Школа ће учинити све како ученици не би изгубили континуитет у учењу и имали пропуста у градиву.

Препорука Министарства просвете, науке и технолошког развоја је да сви ученици прате посебан образовни програм на каналу РТС 3 и РТС Планета. Линкове за ове сајтове можете наћи и на нашем сајту у десном углу екрана (наранџасти тастери).

Поред овог програма наши наставници ће оформити групе у којима ће делити ученицима материјал за учење. Од ученика се очекује да поштују динамику наставе на даљину и да озбиљно схвате насталу ситуацију. Разредне старешине ће о свему благовремено обавештавати своје ђаке.

Здраво свете!

Добродошли на нови сајт ОШ ,,Браћа Вилотијевић”. Као увек, наша школа се труди да буде савремена и да иде у корак са технологијом па смо овог пута решили да осавременимо наш школски сајт. Ово ће бити место где ћете моћи да сазнате све информације које вас буду занимале, да видите шта наши ученици и наставници раде и како ми заједно растемо! Отворени смо за све сугестије и предлоге! Надамо се да ће вам се допасти!

Правила понашања у школи током епидемије вируса

Драги ученици и поштовани родитељи,
погледајте видео материјал о правилима понашања у школи током епидемије вируса. Видео је настао у сарадњи Министарства здравља, Министарства просвете, науке и технолошког развоја, Института за јавно здравље “Др Милан Јовановић Батут”, Светске здравствене организације и УНИЦЕФ-а.

Будимо дисциплиновани у борби против вируса.

ОБАВЕШТЕЊЕ за ученике и родитеље – почетак школске 2020/2021. године

Поштовани ученици и родитељи,
због новонастале ситуације настава у школи ће се одржавати под новим распоредом и правилима.

Пријем првака у нашој школи обавиће се 31.08.2020.год. према следећем распореду:
1/1, 1/2 – 11.00 часова Матична школа
1/3 – 12,00 часова Грдица
1/4 – 13,00 часова Јарчујак
Очекуејмо долазак будућих првака са родитељима. Приликом пријема одржаће се и родитељски састанак.

Пријем будућих петака у Матичној школи, обавиће се 31.08.2020.год. према следећем распореду:
5/1 – 8, 00 часова
5/2 – 9,00 часова
5/3 – 10,00 часова

Ученици од 5. до 8. разреда ће бити распоређени по учионицама и своје учионице неће мењати током наставе. Одељења ће бити подељена у две групе (А и Б) и наизменично ће похађати наставу по распореду који ће добити од одељењских старешина. Распоред учионица је следећи:

Учионица бр.1 – 5/1
Учионица бр.7 – 5/2
Учионица бр.9 – 5/3
Учионица бр.12 – 6/1
Учионица бр.6 – 6/2
Учионица бр.3 – 6/3
Учионица бр.10 – 7/1
Учионица бр.4 – 7/2
Учионица бр.2 – 7/3
Учионица бр.11- 8/1
Учионица бр.8 – 8/2
Учионица бр.5 – 8/3

Детаљније објашњење можете погледати у прилогу из наше школе:

Још једном, молимо све који долазе у просторије школе да ОБАВЕЗНО НОСЕ МАСКУ.

Срећан почетак нове школске године жели Вам колектив школе!

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ОСМАКЕ – измене у календару активности

Поштовани ученици и родитељи,

обавештавамо вас да је календар активности измењен и можете га видети овде. Упис жеља ће се обавити 1. и 2. јула у просторијама школе по дефинисаном распореду о ком ће вас обаветити разредне старешине.

Подсећамо вас да је ношење маски у просторијама школе обавезно.

Календар активности

Завршни испит 2019/2020. упутства за прегледање тестова и важни датуми

Драги ученици и родитељи,

овде ћете моћи да видите упутства за прегледање тестова са завршног испита и важне датуме који се тичу завршног испита, резултата и уписа жеља. Свако упутство ће бити доступно након завршеног теста који се тог дана полаже.

Комбиновани тест