Обавештење за родитеље будућих првака – Први разред 2020.

Поштовани родитељи будућих првака,

На овој станици можете пронаћи информације о упису вашег детета у први разред школске 2020/2021. године. Молимо вас да прочитате обавештење о упису а затим попуните пријаву за упис детета. Оба документа можете скинути са линкова који се налазе испод текста. Након што попуните пријаву молимо вас да нам исту пошаљете на следећу адресу: upisbraca@gmail.com .

Драги прваци, чекамо вас!

ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ У ПРВИ РАЗРЕД

ПРИЈАВА ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД

Обавештавамо вас да смо вам на располагању за сва питања и недоумице у вези са исказивањем интересовања за упис у први разред наше школе.

Све потребне информације можете добити путем телефона од Слађане Давидовић и Маријане Марковић, сваког радног дана у периоду од 9:00 до 12:00 часова.

Телефони су:

Слађана Давидовић: 063276664

Маријана Марковић: 0638766087

Такође нас можете контактирати и путем следеће имејл адресе:  sladjadavidovic@gmail.com

Важно обавештење!

Поштовани ученици и родитељи,

Обзиром на чињеницу да је у нашој земљи проглашено ванредно стање настава у школама се неће одвијати до даљњег. Школа ће учинити све како ученици не би изгубили континуитет у учењу и имали пропуста у градиву.

Препорука Министарства просвете, науке и технолошког развоја је да сви ученици прате посебан образовни програм на каналу РТС 3 и РТС Планета. Линкове за ове сајтове можете наћи и на нашем сајту у десном углу екрана (наранџасти тастери).

Поред овог програма наши наставници ће оформити групе у којима ће делити ученицима материјал за учење. Од ученика се очекује да поштују динамику наставе на даљину и да озбиљно схвате насталу ситуацију. Разредне старешине ће о свему благовремено обавештавати своје ђаке.

Здраво свете!

Добродошли на нови сајт ОШ ,,Браћа Вилотијевић”. Као увек, наша школа се труди да буде савремена и да иде у корак са технологијом па смо овог пута решили да осавременимо наш школски сајт. Ово ће бити место где ћете моћи да сазнате све информације које вас буду занимале, да видите шта наши ученици и наставници раде и како ми заједно растемо! Отворени смо за све сугестије и предлоге! Надамо се да ће вам се допасти!

Продајна изложба радова наших ученика

У петак 28.6.2024. године, са почетком у 16:30 часова, одржаћемо продајну изложбу декупаж производа, обележивача за књиге и глицеринских сапуна – производа које су наши ученици направили на часовима обогаћеног једносменског рада.

Чекамо вас у холу школе!

Добро дошли!

Распореди припремне наставе – август 2024.

Припремна настава за полагање разредних и поправних испита почиње 19.8. и траје до 23.8.2024.

Разредни и поправни испити ће бити одржани од 26.8. до 30.8.

Распоред одељења

Распоред наставника

Завршни испит

Поштовани родитељи ,

🗓️ У уторак 18. јуна у 09:00 часова, среду 19. јуна у 09:00 часова и четвртак 20. јуна у 09:00 часова одржава се завршни испит за ученике осмог разреда.

⌛Ученици имају на располагању 120 минута да ураде задатке и немају право да испитну просторију напусте у првих 45 и последњих 15 минута предвиђених за рад.

🕗 Ученици су дужни да у школу дођу најкасније сат времена пре почетка испита. Са собом треба да понесу ђачку књижицу, образац са идентификационим налепницама (образац 41, уколико се налази код ученика после пробног завршног испита) и прибор за рад.

✏️🖊️На тест из српског, односно матерњег језика и на тест из изабраног предмета ученици треба да понесу хемијску оловку која пише плавом бојом (не оловку „пиши-бриши“), графитну оловку и гумицу.

📐✏️🖊️На тест из математике ученици треба да понесу хемијску оловку која пише плавом бојом (не оловку „пиши-бриши“), графитну оловку, гумицу, лењир, троугао и шестар.

🥯 🍶 Препорука је да пре испита ученици обавезно доручкују и попију воду. На испит је пожељно да понесу флашицу са водом.

📊 Резултати тестова биће објављени у складу са Календаром активности.

🍀 Срећно!

Продајана изложба сапуна

У оквиру обогаћеног једносменског рада наставница хемије Весна Антонијевић ученицима наше школе приближила је умеће израде сапуна. Ученици су у више наврата обрадовали другаре из школе, родитеље и све запослене у школи сапунима. Овога пута организовали су продајну изложбу у холу школе.