Обавештење за родитеље будућих првака – Први разред 2020.

Поштовани родитељи будућих првака,

На овој станици можете пронаћи информације о упису вашег детета у први разред школске 2020/2021. године. Молимо вас да прочитате обавештење о упису а затим попуните пријаву за упис детета. Оба документа можете скинути са линкова који се налазе испод текста. Након што попуните пријаву молимо вас да нам исту пошаљете на следећу адресу: upisbraca@gmail.com .

Драги прваци, чекамо вас!

ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ У ПРВИ РАЗРЕД

ПРИЈАВА ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД

Обавештавамо вас да смо вам на располагању за сва питања и недоумице у вези са исказивањем интересовања за упис у први разред наше школе.

Све потребне информације можете добити путем телефона од Слађане Давидовић и Маријане Марковић, сваког радног дана у периоду од 9:00 до 12:00 часова.

Телефони су:

Слађана Давидовић: 063276664

Маријана Марковић: 0638766087

Такође нас можете контактирати и путем следеће имејл адресе:  sladjadavidovic@gmail.com

Важно обавештење!

Поштовани ученици и родитељи,

Обзиром на чињеницу да је у нашој земљи проглашено ванредно стање настава у школама се неће одвијати до даљњег. Школа ће учинити све како ученици не би изгубили континуитет у учењу и имали пропуста у градиву.

Препорука Министарства просвете, науке и технолошког развоја је да сви ученици прате посебан образовни програм на каналу РТС 3 и РТС Планета. Линкове за ове сајтове можете наћи и на нашем сајту у десном углу екрана (наранџасти тастери).

Поред овог програма наши наставници ће оформити групе у којима ће делити ученицима материјал за учење. Од ученика се очекује да поштују динамику наставе на даљину и да озбиљно схвате насталу ситуацију. Разредне старешине ће о свему благовремено обавештавати своје ђаке.

Здраво свете!

Добродошли на нови сајт ОШ ,,Браћа Вилотијевић”. Као увек, наша школа се труди да буде савремена и да иде у корак са технологијом па смо овог пута решили да осавременимо наш школски сајт. Ово ће бити место где ћете моћи да сазнате све информације које вас буду занимале, да видите шта наши ученици и наставници раде и како ми заједно растемо! Отворени смо за све сугестије и предлоге! Надамо се да ће вам се допасти!

Захвалнице града Краљева нашим ученицима

Нашим ученицима који су освојили награде на 6. Републичком такмичењу традиционалне песме Удружења музичких и балетских педагога Србије додељене су и захвалнице града Краљева. Награђени су следећи ученици наше школе: Марко Јевтовић, Андрија Данчетовић, Николина Карапанџић, Љубица Жарковић, Мина Вељовић, Стефана Штављанин и Мирјана Бајчета. Поред ученика, захвалницом града Краљева награђена је и наставница музичке културе Јелена Столић. Градоначелник Краљева др Предраг Терзић и руководилац Школске управе Бојана Маринковић уручили су захвалнице свим ученицима и наставницима који су својим трудом остварили запажене резултате на републичким такмичењима.

Песме наших ученика који су освојили награде погледајте овде.

Прваци у музеју

Ученици првог разреда су са својим учитељицама посетили Народни музеј у Краљеву. Видели су поставку играчака под називом „Дођи да се играмо“ и имали су прилику и да се поиграју са својим другарима.

Обавештење о распусту

Обавештавамо све ученике да пролећни распуст почиње у петак 30.4. а завршава се 9.5. у недељу. У понедељак 10.5.2021. у школу креће група А по устаљеном распореду часова.

Наши ученици су кроз низ креативних активности и радионица славили Ускрс у школи.

Драгим ученицима и њиховим породицама желимо срећан Ускрс!