Обавештење за родитеље будућих првака – Први разред 2020.

Поштовани родитељи будућих првака,

На овој станици можете пронаћи информације о упису вашег детета у први разред школске 2020/2021. године. Молимо вас да прочитате обавештење о упису а затим попуните пријаву за упис детета. Оба документа можете скинути са линкова који се налазе испод текста. Након што попуните пријаву молимо вас да нам исту пошаљете на следећу адресу: upisbraca@gmail.com .

Драги прваци, чекамо вас!

ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ У ПРВИ РАЗРЕД

ПРИЈАВА ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД

Обавештавамо вас да смо вам на располагању за сва питања и недоумице у вези са исказивањем интересовања за упис у први разред наше школе.

Све потребне информације можете добити путем телефона од Слађане Давидовић и Маријане Марковић, сваког радног дана у периоду од 9:00 до 12:00 часова.

Телефони су:

Слађана Давидовић: 063276664

Маријана Марковић: 0638766087

Такође нас можете контактирати и путем следеће имејл адресе:  sladjadavidovic@gmail.com

Важно обавештење!

Поштовани ученици и родитељи,

Обзиром на чињеницу да је у нашој земљи проглашено ванредно стање настава у школама се неће одвијати до даљњег. Школа ће учинити све како ученици не би изгубили континуитет у учењу и имали пропуста у градиву.

Препорука Министарства просвете, науке и технолошког развоја је да сви ученици прате посебан образовни програм на каналу РТС 3 и РТС Планета. Линкове за ове сајтове можете наћи и на нашем сајту у десном углу екрана (наранџасти тастери).

Поред овог програма наши наставници ће оформити групе у којима ће делити ученицима материјал за учење. Од ученика се очекује да поштују динамику наставе на даљину и да озбиљно схвате насталу ситуацију. Разредне старешине ће о свему благовремено обавештавати своје ђаке.

Здраво свете!

Добродошли на нови сајт ОШ ,,Браћа Вилотијевић”. Као увек, наша школа се труди да буде савремена и да иде у корак са технологијом па смо овог пута решили да осавременимо наш школски сајт. Ово ће бити место где ћете моћи да сазнате све информације које вас буду занимале, да видите шта наши ученици и наставници раде и како ми заједно растемо! Отворени смо за све сугестије и предлоге! Надамо се да ће вам се допасти!

Почетак другог полугодишта 2020/2021. године

Драги ђаци и поштовани родитељи,

Друго полугодиште почиње у понедељак 18.1.2021. године по распореду и динамици одржавања наставе као у септембру. Ученици свих одељења која су била подељена а А и Б групу, настављају да наизменично похађају наставу. У понедељак наставу похађа група А, док група Б похађа наставу од уторка.

Срећан почетак другог полугодишта жели вам колектив школе!

Подршка родитељима

Поштовани родитељи,

током ове године сви смо се срели са неочекиваним и непознатим околностима. Овом приликом желимо да Вам захвалимо за одличну сарадњу и огромну помоћ коју сте пружали својој деци а и нама, са циљем да школовање наших ученика не трпи. Наша педагошко – психолошка служба припремила је за Вас презентацију као вид подршке и помоћи у овим тешким тренуцима. Презентацију можете преузети кликом на дугме испод текста.

Још једном, драги родитељи ХВАЛА ВАМ!

Ваша ОШ „Браћа Вилотијевић“

Савети за родитеље

НАРНС – Безбедност деце на интернету из угла родитеља Марије Вучковић

Родитељ и едукатор Марија Вучковић , члан клуба родитеља ОШ,,Браћа Вилотијевић,, под покровитељством НАРНС и Save the children, направила је кратку презентацију о безбедности деце на интернету. Ово је мала помоћ родитељима да разумеју и науче своју децу колико је важно да безбедно користе интернет.