Home » Блог » Uncategorized » Почетак нове школске године!

Почетак нове школске године!

Драгим ђацима, родитељима и наставницима желимо успешан почетак нове школске године!

Наша школа се потрудила да ученици почну школску годину у још лепшем амбијенту па је ново крило школе опремљено потпуно новим намештајем. Исто тако је и издвојено одељење у насељу Јарчујак опремљено, окречено и сав ученички намештај је нов. Све учионице су свеже окречене и уређене, а простори у ходницима су украшени од стране наших вредних учитељица. Све учионице наше школе опремљене су техником која ученицима и наставницима олакшава рад и чини часове још занимљивијим. Рад на школама, опремање и обнављање се наставља са циљем да ученицима обезбедимо најквалитетније образовање у лепом и квалитетном окружењу.

Све информације о дешавањима у нашој школи, информације и фотографије објављујемо на нашем школском сајту, Facebook, You Tube и Instagram страницама.

Нови распоред часова можете погледати овде.

Срећно!