Home » Блог » Uncategorized » Добро дошли прваци!

Добро дошли прваци!

Дана 31.8.2023. године смо у нашој Матичној школи свечано дочекали ђаке прваке. Наша школа је ове школске године богатија за 95 ученика. Они су распоређени у Матичној школи, Грдици и Јарчујку.

Добродошлицу новим ђацима првацима пожелела је директорка школе Славица Симовић. Она је нагласила да је долазак нових ученика најлепши дан за сваку школу. Такође им је пожелела добродошлицу у свет слова и бројева али исто тако и у свет другарства, среће и радости. Нагласила је да ће осим знања, градити и мостове љубави, пријатељства и толеранције.

Ученици трећег разреда су припремили богат програм у част нашим ђацима првацима, а нашу свечаност су употпуниле и маскоте, које су биле изненађење за свако одељење. Ђаци прваци су се посебно обрадовали беџу који ће свако од њих носити наредних дана као знак распознавања.

Добро нам дошли наши прваци и срећан почетак школовања!