Home » Блог » Uncategorized » Шта детету треба да расте до неба

Шта детету треба да расте до неба

У оквиру Дечије недеље ове године у нашој школи организоване су активности које су биле повезане са слоганом“Шта ми трeба да растем до неба“

Причајући са ђацима дошли смо до следећих кључних речи:породица,пажња,другари,игра,школа и љубав.

Породица је помогла да се припреме садржаји за тематски дан Јесен. Школско двориште красиле су корпе пуне јесењих дарова.

Прављене су воћне салате које су послужене и ђаци су ух слатко појели. Припремљена је  представа „Шума живот значи“на отвореној позорници у школском дворишту. Ученици су цртали на разнобојним папирима честитке за друга/ другарицу. Органозиване су штафетне игре са разним реквизитима. Прваци су улепшали дан ритмиком у дворишту. Организована је посета посета другарима у издвојеном  одељењу  наше школе у Дракчићима.Посетили су локалну фирму „Оџачар котлоремонт“у власништву Лазара Дукића и добили лепе поклоне.

Изабрали смо и најбрже другаре који ће учествовати у Трци за срећније детињство.

А последњи дан у недељи смо оставили за маскенбал. Дефиле је кренуо из школског дворишта и развеселио наш крај.